Prohlédnuté produkty

Informace

ETA Dasty AquaPlus 3447 90010

Nový produkt

Praktický tyčový a ruční vysavač ETA Dasty AquaPlus vám pomůže s kompletním úklidem celého bytu či domu. Nejen, že polapí všechen prach a špínu, ale celou podlahu zároveň i vytře. Tento silák s výkonným 14,4V Li-ion akumulátorem zvládne uklízet až 45minut. Doba nabíjení akumulátoru je pak cca 4-6 hodin. Ani při mopování neusne na vavřínech. Se 150ml nádržkou na vodu pohodlně vytře až 40m2 podlah.

Více informací

3 999,00 Kč
cena s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Praktický tyčový a ruční vysavač ETA Dasty AquaPlus vám pomůže s kompletním úklidem celého bytu či domu. Nejen, že polapí všechen prach a špínu, ale celou podlahu zároveň i vytře.

S výdrží si opravdu starosti dělat nemusíte. Tento silák s výkonným 14,4V Li-ion akumulátorem zvládne uklízet až 45 minut na jedno nabití. Doba nabíjení akumulátoru je pak cca 4-6 hodin.
Ani při mopování neusne na vavřínech. Se 150 ml nádržkou na vodu pohodlně vytře až 40 m2 podlah. Do vody pro lepší účinek můžete přidat i čisticí prostředek.

CLICK & CLEAN

Manipulace s vysavačem ETA Dasty je snadná a intuitivní. Díky technologii CLICK & CLEAN mopovací nástavec snadno nasadíte i odejmete. Žádnou složitou instalaci u nás nečekejte. Jedním tahem tak vysajete a zároveň i vytřete.

Jedním kliknutím také proměníte vysavač v praktickou ruční jednotku. Ta vám pomůže s malým úklidem nepořádku po dětech nebo při nehodně s vysypanou kávou.

Na špínu si posvítí

Hubici vysavače ETA Dasty AquaPlus zdobí LED diody, které však zdaleka nejsou jen na okrasu. Osvětlují vysávaný prostor, a tak vám neuniknou ani nečistoty pod gaučem a v dalších temných zákoutích.

O filtraci se stará cyklonový filtrační systém s HEPA filtrem, který účinně odfiltruje i ty nejmenší a nejjemnější nečistoty, které putují přímo do nádoby na prach. Tu po úklidu jen jednoduše vysypete rovnou do odpadkového koše.
Mezi další superschopnosti tohoto prachožrouta patří kompaktní rozměry, sklopná ergonomická rukojeť a nízká hmotnost – vše je uzpůsobeno pohodlné manipulaci a snadnému skladování.

Chytré příslušenství

* Rotační turbokartáč s přímým pohonem a flexibilním kloubem je určen speciálně pro vysávání parket a dalších tvrdých podlah (linolea, dlažby či plovoucích podlah). Jeho kartáček je šetrný a při vysávání eliminuje riziko poškrábání podlahy.

* Mopovací nástavec - speciálně navržen pro snadnou údržbu všech druhů tvrdých podlah (dřevo, linoleum, vinyl, dlažba, parkety, plovoucí podlaha apod.)

* 1x mopovací textilie z mikrovlákna pro univerzální použití na tvrdých podlahách

* Štěrbinová hubice - je vhodná pro vysávání v úzkých a těžko přístupných místech (např. v žebrech radiátorů, za nábytkem atd.)

* Kartáček s jemnými štětinkami pomáhá při úklidu na místech, která potřebujete šetrně zbavit prachu nebo pavučin (na nábytku, zdech či obrazech).Tyčový a ruční vysavač s mopem 3 v 1 * Kombinace tyčového a ručního vysavače s mopem * Technologie CLICK & CLEAN pro snadné nasazení a odejmutí mopovacího nástavce * Maximální efektivita úklidu - vysává a vytírá jedním tahem * Kapacita mopovacího nástavce 150 ml = až 40 m2 čistých podlah * Bezdrátový provoz - akumulátor 14,4 V Li-ion * Doba provozu na jedno nabití až 45 minut * Možnost přidání čisticího prostředku * Možnost nastavení dvou úrovní sacího výkonu * Cyklónový filtrační systém pro lepší efektivitu vysávání * Praktické kontrolní LED diody na hubici osvětlující prostor před vysavačem * Doba nabíjení akumulátoru cca 4-6 hod * Světelná signalizace nabíjení, nabití a provozu * Ergonomická rukojeť pro pohodlné používání * Praktické rozměry, sklopná rukojeť a nízká hmotnost umožňují snadné skladování a jednoduchou manipulaci * Jednoduché ovládání a snadná údržba * Moderní a elegantní design PARAMETRY * Napájení 100-240 V (AC) / 18 V DC * Příkon 95 W * Objem nádoby na prach 0,5 l * Deklarovaná hladina akustického výkonu 80 dB(A) re 1pW FILTRACE * Kvalitní HEPA filtr zachytí i ty nejmenší mikročástice PŘÍSLUŠENSTVÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ * Rotační turbokartáč s přímým pohonem a flexibilním kloubem je určen speciálně pro vysávání parket a dalších tvrdých podlah (linolea, dlažby či plovoucích podlah). Jeho kartáček je šetrný a při vysávání eliminuje riziko poškrábání podlahy. * Mopovací nástavec - speciálně navržen pro snadnou údržbu všech druhů tvrdých podlah (dřevo, linoleum, vinyl, dlažba, parkety, plovoucí podlaha apod.) * 1x mopovací textilie z mikrovlákna pro univerzální použití na tvrdých podlahách * Štěrbinová hubice - je vhodná pro vysávání v úzkých a těžko přístupných místech (např. v žebrech radiátorů, za nábytkem atd.) * Kartáček s jemnými štětinkami pomáhá při úklidu na místech, která potřebujete šetrně zbavit prachu nebo pavučin (na nábytku, zdech či obrazech). * Adaptér 100-240 V (AC) / 18 V (DC) * Nálevka pro snadné doplňování vody * Základna pro nabíjení a praktické uskladnění vysavače i příslušenství

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 3.270
Výška (cm): 120.50
Šířka (cm): 27.00
Hloubka (cm): 21.50

EAN: 8590393310630

Záruční doba: 24 měsíců

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

ETA Dasty AquaPlus 3447 90010

ETA Dasty AquaPlus 3447 90010

Praktický tyčový a ruční vysavač ETA Dasty AquaPlus vám pomůže s kompletním úklidem celého bytu či domu. Nejen, že polapí všechen prach a špínu, ale celou podlahu zároveň i vytře. Tento silák s výkonným 14,4V Li-ion akumulátorem zvládne uklízet až 45minut. Doba nabíjení akumulátoru je pak cca 4-6 hodin. Ani při mopování neusne na vavřínech. Se 150ml nádržkou na vodu pohodlně vytře až 40m2 podlah.